Jesteśmy Cel Plus

to Agencja Pracy Tymczasowej, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia.
Swoje usługi dedykujemy wszystkim, zarówno w Polsce jak i za granicą, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym.Nasze oferty dostosowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia w Polsce, jak i tych których interesuje praca za granicą.

Naszym Klientom oferujemy cały wachlarz usług z zakresu szerokorozumianego doradztwa personalnego oraz transgranicznego delegowania pracowników, wpasowanych w aktualne tendencje rynkowe. Wyróżnia nas innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do stawianych przed nami wyzwań. W relacjach z Klientami i Pracownikami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, których świadczenie każdorazowo oparte jest o obowiązujące przepisy krajowe oraz wspólnotowe.

Warto przy tym podkreślić, że Cel Plus specjalizuje się głównie w rekrutacji, selekcji, leasingu oraz doradztwie personalnym w branżach takich jak:  przemysł, logistyka, produkcja, e-commerce.

Mając powyższe na uwadze, pokładam nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a jej szczegóły będziemy mogli omówić podczas spotkania.

Nasze
certyfikaty

Pokaż

Co możemy zrobić
dla Ciebie?

Skontaktuj Się Z Nami